Wymiana pakietów szybowych

Niezależnie od tego z jakiej przyczyny okno zostało uszkodzone, wymaga ono jak najszybszej wymiany w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz utrzymania ciepła w pomieszczeniu.

 

Jako serwis różnego rodzaju systemów otworowych, zajmujemy się także świadczeniem usług z zakresu wymiany szyb w różnego rodzaju oknach: zarówno tych drewnianych, jak i plastikowych. Z uwagi na konstrukcję okien PCV, są one wyposażone w szklane pakiety, które zapewniają odpowiednią szczelność przed dostępem powietrza oraz dźwięków z zewnątrz. Dlatego w przypadku uszkodzenia którejkolwiek z nich, zostaje zniszczona także hermetyczna bariera izolująca, z której nieuchronnie wydobywa się szlachetny gaz uszczelniający (najczęściej jest to argon, ksenon lub krypton). Z uwagi na powyższe, pakiety szybowe można wymieniać jedynie w całości, a by zapewnić pełną wydajność oraz funkcjonalność systemu.

Profesjonalna wymiana pakietów szybowych

 

Uszkodzenie okna może być spowodowane wieloma czynnikami: użyciem zbyt dużej ilości siły, przypadkowe uderzenie, a także celowe stłuczenie złodzieja czy nawet samoistne pęknięcie spowodowane działaniem mocnego wiatru czy powstania między szybami naprężeń wewnętrznych. Wszystkie te sytuacje mogą spowodować trwałe uszkodzenie powierzchni okna, które wymaga montażu nowego pakietu przez fachowców. Nasz zespół to profesjonaliści, przed którymi okna i drzwi balkonowe nie mają żadnych tajemnic. Naszą pracę wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy: zarówno wiedzę zdobytą podczas realizacji usług, ale także specjalistyczne narzędzia, które pozwalają nam świadczyć usługi szybko, bezpiecznie i profesjonalnie.

Nasze działania prowadzimy głównie na terenie Warszawy oraz jej okolic – na tym obszarze nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo z zakresu wymiany pakietów szybowych oraz innych elementów stolarki otworowej takich jak serwis, naprawa, konserwacja i inne. Koszty związane z wykonaniem wymiany pakietu uzależnione są wieloma czynnikami takimi jak wymiary szyb (długości, szerokości oraz głębokości), liczba komór oraz ewentualnych dodatkowych elementów. Wezwanie nas do pomocy gwarantuje Państwu kompleksową oraz profesjonalną usługę w możliwie najszybszym terminie – jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, a na wykonaną realizację mogą Państwo dodatkowo otrzymać ubezpieczenie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy serwisowej, w której znajdą Państwo potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług oraz profesjonalizmu naszych specjalistów.