Serwis okien drewnianych i PCV

Eksploatacja wpływa na wszystkie elementy wyposażenia konstrukcyjnego domów, biur i innych przestrzeni. Serwisowanie okien, podobnie jak innych urządzeń i elementów wyposażenia, jest gwarancją komfortowego użytkowania, a także oszczędności energii.

 

Pierwszym etapem jest dokładne sprawdzenie sprawności elementu, a następnie w przypadku jego usterki, naprawa. Dodatkową czynnością, która pozwoli na zachowanie jak najdłuższej sprawności okien jest także ich prawidłowa konserwacja. Dlatego, aby cieszyć się komfortem użytkowania, należy pamiętać o regularnych przeglądach i usuwaniu awarii wszystkich elementów konstrukcyjnych.

Profesjonalny serwis okien PCV i drewnianych

Zależnie od materiału, z jakiego stworzona jest konstrukcja, jej naprawa będzie się nieco różniła. Nasi specjaliści to fachowcy wyposażeni nie tylko w profesjonalne narzędzia, ale także ogromne doświadczenie, które pozwalają im na wykonanie usługi najwyższej jakości, niezależnie od materiału konstrukcyjnego. Regularne serwisowanie okien pozwala na wykrycie drobnych usterek takich jak rozregulowanie czy utrata szczelności. Dzięki szybkiej diagnozie można sprawnie i bez dużego nakładu finansowego przywrócić komfort użytkowania, który związany jest z odpowiednim wyciszeniem oraz oszczędnością energii.

Poza bieżącymi usterkami związanymi z naturalną eksploatacją konstrukcji, profesjonalnego serwisu może także wymagać okno, w którym występują takie problemy jak:

  • przeciekanie,
  • zaburzona praca klamki,
  • uszkodzenia mechaniczne okucia,
  • pęknięcie szyby,
  • odkształcenia profilu,
  • pęknięcie ramy lub skrzydła,
  • ocieranie skrzydła o ramę,
  • uszkodzenia uszczelek.

Jak wiele elementów konstrukcji, tyle możliwych usterek, które najczęściej powstają w wyniku nieodpowiedniego montażu lub użytkowania, a także intensywnej eksploatacji.

 

Dlatego właśnie tak istotne jest regularne przeprowadzanie przeglądów, które pozwolą na szybką reakcję i konserwację, która zabezpieczy przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do konieczności wymiany całości konstrukcji lub jej elementów. W ramach bieżących prac serwisowych nasi specjaliści weryfikują takie elementy jak szczelność oraz sprawność wszystkich zainstalowanych mechanizmów. Dodatkowo, w ramach serwisu, wykonywane jest także profesjonalne czyszczenie okien specjalistycznymi preparatami, które eliminują większość drobnych usterek. Nasi specjaliści przygotowani są jednak na każdą ewentualność i świadczą zarówno przeglądy, jak i naprawy dowolnego rodzaju elementów konstrukcyjnych, które wymagają natychmiastowego działania. Usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz w promieniu 35 km od miasta - w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.