Serwis drzwi wejściowych

Najczęściej i najbardziej eksploatowanymi drzwiami w każdej przestrzeni, zarówno domowej, jak i publicznej, są te wejściowe.

To właśnie dlatego wymagają one regularnie przeprowadzanych przeglądów oraz prac serwisowych, których zadaniem jest zapewnienie ich pełnej sprawności. Nasza firma to zespół fachowców, którzy dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu, specjalizują się w przeprowadzaniu prac konserwacyjnych oraz naprawczych wszelkiego rodzaju otworów konstrukcyjnych.

Profesjonalny serwis drzwi wejściowych

 

Nasze działania obejmują zarówno przeglądy i konserwacje, jak i profesjonalne usuwanie wszelkiego rodzaju usterek związanych z wejściowymi systemami drzwiowymi. W zależności od rodzaju awarii, zajmujemy się:

  • wymianą zamków i wkładek,
  • regulacją zawiasów,
  • uszczelnianiem,
  • czyszczeniem i konserwacją.

Każda z wyżej wymienionych usług serwisowych dotyczy innego rodzaju usterki, które mogą objawiać się takimi sytuacjami jak: szuranie/obwieszenie się skrzydła, problem z przekręceniem klucza w zamku, samoczynne otwieranie i zamykanie się skrzydła, świst podczas przeciągu, przepuszczanie zimnego powietrza, skrzypienie zawiasów czy poluzowany szyld klamki. Jeśli zauważyli Państwo którykolwiek z wymienionych objawów, jest wielce prawdopodobne, że Państwa drzwi wejściowe wymagają profesjonalnych prac serwisowych w celu przywrócenia im funkcjonalności.

Drzwi wejściowe bowiem nieco różnią się w budowie od tradycyjnych skrzydeł wewnętrznych.

Po pierwsze, są zdecydowanie bardziej masywne i w związku z tym – inaczej zamontowane. Źle zainstalowane skrzydło po jakimś czasie zaczyna się luzować i obniżać, co z kolei powoduje nieszczelność dla powietrza oraz dźwięków. W bardziej skrajnym przypadku, zawias może być ta bardzo obniżony, że powoduje szuranie skrzydła o próg lub problemy z przekręceniem klucza. Nieprawidłowo wypoziomowana ościeżnica może przyczyniać się natomiast do samoistnego otwierania lub zamykania skrzydeł, a także problemów z ich domykaniem. Niezależnie od awarii, jaką wykryli Państwo w swoim domu, nasi specjaliści sprostają Państwa oczekiwaniom. Nasza długoletnia praktyka serwisowa oraz wiedza podczas niej zdobyta sprawiają, że nie ma problemu, z którymi sobie nie poradzimy, jeśli chodzi o stolarkę otworową.


W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - wspólnie uda nam się fachową wiedzą ocenić przyczynę problemu i zaplanować odpowiednie prace serwisowe. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy, ale także w promieniu około 35 km od niej. Na tym obszarze żadna usterka drzwi wejściowych nie pozostanie bez naszej profesjonalnej pomocy.