Serwis drzwi przesuwnych tarasowych

Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach są drzwi przesuwne, które w wyniku eksploatacji mogą wymagać niezbędnych prac serwisowych.

 

Ten rodzaj skrzydeł powstał szczególnie z myślą o małych wnętrzach, w których oszczędność miejsca jest podstawą ich użyteczności. Dziś drzwi przesuwne łączą swoją funkcjonalność z walorami dekoracyjnymi, podkreślając oryginalny charakter przestrzeni. Często jednak zdarza się, że w wyniku nieprofesjonalnego montażu lub wysokiej eksploatacji, konstrukcja ulega zniekształceniom, a nawet uszkodzeniom, które negatywnie wpływają na jej użytkowanie. W przypadku tego rodzaju usterek niezbędne jest zlecenie naprawy fachowcom, którzy przywrócą konstrukcji dawną świetność.

Profesjonalny serwis drzwi przesuwnych

Budowa tarasowego systemu jezdnego składa się z kilku prostych elementów, które razem zapewniają komfortową i płynną pracę skrzydeł. Po kilku latach intensywnego użytkowania konstrukcja może ulec rozregulowaniu, co jest całkowicie naturalne. W niektórych przypadkach dochodzi jednak do bardziej poważnych uszkodzeń, które uniemożliwiają sprawne korzystanie z systemu tarasowego. Zależnie od rodzaju: typu HS, czyli drzwi unoszono-przesuwnych lub HKS i PSK, czyli wychylno-przesuwnych, usterka będzie wymagała serwisu lub wymiany innych elementów:

  • rolek,
  • skrzydeł,
  • ograniczników,
  • ościeżnicy.

Nasi specjaliści zajmują się rozwiązywaniem wszelkiego rodzaju prac serwisowych związanych z budową tego rodzaju systemów: zarówno profilaktycznej regulacji, która niweluje większość problemów z funkcjonalnością skrzydeł tarasowych, a także specjalistycznych napraw i wymian dowolnych elementów. Profesjonalne narzędzia oraz kilkuletnie doświadczenie pozwalają nam na realizowanie usług na najwyższym poziomie, które pozwolą przywrócić dawną funkcjonalność każdego systemu HS, HKS oraz PSK, bez względu do sposób montażu czy rodzaj konstrukcji. Zlecenia naprawy lub serwisu elementów stolarki drzwiowej oraz okiennej przyjmujemy zarówno w samej Warszawie, jak i jej najbliższych okolicach.