Montaż nawiewników okiennych

Szczelność przestrzeni często mylona jest z jej hermetycznością, czy całkowitym zamknięciem przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

O ile okna skutecznie chronią nas przed wiatrem i opadami atmosferycznymi, równie istotnym jest, aby zapewniały także odpowiednią wentylację, która jest jednym z głównych czynników zapewniających zdrowe, wolne od pleśni i zanieczyszczeń powietrze. Dlatego tak ważne jest, by okna dodatkowo wyposażyć w nawiewniki, które razem z kratkami wentylacyjnymi zapewnią odpowiednią wymianę powietrza w cały domu lub biurze.

Profesjonalny montaż nawiewników okiennych

Ten rodzaj urządzenia sprawdza się do każdego rodzaju wentylacji: grawitacyjnych, mechanicznych, a także hybrydowych. Jego podstawową funkcją jest dostarczenie świeżego powietrza z zewnątrz, które zapewnia wymianę tego zużytego, zawierającego szkodliwe substancje i drobnoustroje. Nasi specjaliści, bazując na doświadczeniu zawodowym oraz specjalistycznych narzędziach zamontują wybrane przez Państwa nawiewniki w oknach wykonanych z tworzywa PCV, drewna lub aluminium. Profesjonalny montaż urządzenia polega na wierceniu lub frezowaniu odpowiednio dużych otworów w skrzydle oraz ościeżnicy okna, a następnie przykręceniu nawiewnika. Ich instalacja możliwa jest o każdej porze roku, zarówno zimą, jak i latem, dlatego w każdym momencie mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc. Montaż jednego elementu trwa około 45 minut – w trosce o najwyższą jakość usługi oraz skuteczność urządzenia.

Jakich zmian można się spodziewać po zainstalowaniu nawiewników?

  • świeże powietrze,
  • komfort użytkowania przestrzeni,
  • wolność od grzybów, pleśni i innych zanieczyszczeń,
  • oszczędność ciepła,
  • możliwość regulacji do bieżących potrzeb,
  • brak ciągu wstecznego,
  • brak zasilania.
  • zdrowy mikroklimat.

Aktualnie dostępnych jest wiele rodzajów urządzeń, które zapewnią Państwu najwyższy poziom komfortu, dopasowany do Państwa potrzeb (ciśnieniowe, higrosterowane czy ręcznie sterowane). Montaż oraz serwis tego rodzaju urządzeń realizujemy w Warszawie oraz jej okolicach, opierając swoją pracę na specjalistycznym osprzęcie i fachowej wiedzy.

Zadzwoń