Referencje

Miasto Stołeczne Warszawa

Serwis okien i drzwi “SKY-SOFT Polska” odpowiedzialny jest za stały serwis i naprawę okien i drzwi w budynkach należących do Miasta Stołecznego Warszawa. Obsługa obiektów miejskich wynika ze stałej współpracy oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi serwisanci na bieżąco usuwają usterki oraz wykonują naprawy uszkodzonych okien i drzwi w budynkach miejskich. To właśnie dzięki nam […]

SPIE Polska

SPIE Polska jest liderem branży Facility Management w Polsce i zajmuje się kompleksowym zarządzaniem obiektami. Serwis okien i drzwi “SKY-SOFT Polska” po podjęciu współpracy świadczy usługi serwisu okien i drzwi wielu budynków, które są pod opieką firmy SPIE Polska.

VINCI Facilities

VINCI Facilities Polska wchodzi w skład grupy VINCI (największa na świecie grupa w sektorze budownictwa) i zajmuje się utrzymaniem obiektów budowlanych. Z radością powitaliśmy markę w sektorze naszych klientów i zobowiązaliśmy się do serwisu okien i drzwi będących pod Ich opieką. Jesteśmy dumni z faktu, iż to właśnie nasz serwis został wyróżniony zaufaniem jakim obdarzyło […]

PGNiG z siedzibą w Warszawie

PGNiG to spółka zajmująca się dostawą gazu oraz ciepła do naszych mieszkań. Posiadają na terenie mazowsza dużą liczbę obiektów, w których za sprawne działanie okien i drzwi odpowiada serwis SKY-SOFT Polska. Zajmujemy się kompleksową obsługą stolarki i ślusarki otworowej w budynkach PGNiG.

M1 Marki

SKY-SOFT Polska dba o serwis stolarki okiennej i drzwiowej w nowoczesnym budynku M1 Marki. Firma cyklicznie korzysta z usług serwisowych naszej firmy.

Pływalnia Miejska w Ożarowie Mazowieckim

Ciekawa architektura pływalni sprawiła, że warto pochwalić się usługami serwisowymi dla tego budynku. Zajmujemy się cyklicznymi przeglądami aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej w obiekcie.

Studio Filmowe Kadr

SKY-SOFT Polska dba o terminowy serwis wszystkich okien w Studio Filmowym Kadr. Cenimy tę usługę za ciekawą formę budynku.

McDonald w Warszawie

SKY-SOFT Polska odpowiedzialny jest za serwis okien i drzwi w najbardziej rozpoznawalnych Restauracjach McDonald’s w Polsce. To jeden z naszych ulubionych klientów.

TOI TOI Polska

Zadbaliśmy o serwis okien i drzwi aluminiowych dla firmy TOI TOI Polska przy ulicy Płochocińskiej w Warszawie. Usługi wykonujemy cyklicznie.