O nas

Sky-Soft Polska

 

Jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w serwisie okien i drzwi profilowych. Zajmujemy się serwisem stolarki okiennej i drzwiowej w domach, mieszkaniach, budynkach firmowych, obiektach użyteczności publicznej, budynkach instytucjonalnych, szkołach, placówkach medycznych i innych. Wykorzystując swoje kilkunastoletnie doświadczenie zapewniamy profesjonalną, niezawodną oraz wygodną usługę serwisową idealnie dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Nasi serwisanci wykonują usługi na najwyższym poziomie zachowując europejskie standardy jakości. Gwarantujemy 100% satysfakcji i zadowolenia z naszych usług. Na wszystkie nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji.

Sprawdź ofertę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim jesteśmy?

 

SKY-SOFT Polska działa na rynku serwisu stolarki okiennej i drzwiowej od ponad 10 lat. Dostarczyliśmy w tym czasie rozwiązań serwisowych dla kilku tysięcy klientów biznesowych, a także zadbaliśmy o ponad 200 tyś. okien i drzwi. Zespół SKY-SOFT Polska to wyłącznie wykwalifikowani serwisanci, których wiedza, doświadczenie i planowanie oraz kultura osobista składa się na sukces firmy.

Wizja marki SKY SOFT

 

Naszą pracą jest serwis okien i dzrzwi, komunikacja z ludźmi i solidne wykonanie powierzonej pracy. Marka SKY-SOFT Polska dostarcza rozwiązań, które budują spokój i pewność klientów. Posiadamy know-how, poparte ogromnych doświadczeniem, wiemy jak zadbać o stolarkę okienną i drzwiową, aby przedłużyć żywotność produktów oraz zadbać o oszczędność energii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź pewnym najlepszej usługi, zaufaj liderom

SKY-SOFT Polska jest liderem w branży serwisowej okien i drzwi. Nasza firma wyznacza trendy jakości usługi w serwisie okien i drzwi, zapewnia rozwiązania, które zoptymalizują wydatki na ogrzewanie, na wymianę lub konserwację okien i drzwi. Sprawdź zakres usług naszej firmy. Zadzwoń i przekonaj się już dziś !