Dlaczego warto serwisować drzwi i okna

Usługa serwisu okien i drzwi nadal nie należy do grupy prac konserwacyjnych wpisanych do kalendarza niezbędnych działań. Często powoduje to konieczność napraw okien, a w skrajnych przypadkach nawet potrzebę ich wymiany.

Serwisuj okna przynajmniej raz w roku

Coroczny serwis stolarki okiennej i drzwiowej wielokroć przedłuży sprawność i szczelność okien i drzwi.
Serwis usprawni działanie okien lub drzwi i wpłynie na ich wygodne użytkowanie.

Zadzwoń

Bezpieczeństwo w Twoim otoczeniu

 

 

SKY-SOFT Polska dostarcza rozwiązań serwisowych, które obniżą ryzyko włamania. Zespół serwisowy naszej firmy zadba o utrzymanie stolarki okiennej i drzwiowej w doskonałej formie, co zmniejszy ryzyko nieprawidłowości w oknach oraz drzwiach. Wpłynie to zatem na bezpieczeństwo w budynkach.

Sprawne okna to oszczędność energii oraz komfort użytkowania

 

Eksploatacja okien w firmie jest dużo bardziej obciążająca niż ich domowe użytkowanie. Pracownicy znacznie częściej korzystają ze stolarki okiennej, często użytkują je z niepotrzebną siła co osłabia stan okna. W efekcie okna stają się nieszczelne, przepuszczając chłód lub gorące powietrze (zależnie od pory roku). Wpływa to na wzrost wykorzystania energii niezbędnej do utrzymania temperatury w firmach na prawidłowym poziomie. Sprawne okna obniżą koszt utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach nawet do 40%.